![Mesaj de felicitare cu prilejul Zilei Financiarului](/sites/default/files/styles/large/public/2023-08/Blue%20Minimalist%20Finance%20Investment%20Advice%20Youtube%20Thumbnail.jpg?itok=AnzTMP0w)
Stimați colegi,
Cu ocazia sărbătorii profesionale – Ziua financiarului, marcată anual la data de 15 august, Vă adresez cele mai frumoase și sincere urări de bine. Această zi reprezintă un prilej oportun de a menționa recunoștința pentru activitatea consecventă, plină de abnegație și dăruire, prin care zi de zi contribuiți la perfecționarea continuă și funcționarea eficientă a sistemului financiar.
Vă doresc pe această cale, să aveţi multă perseverenţă, ambiție, răbdare şi determinare în misiunea grea, dar atât de importantă pe care o îndepliniţi.
La mulți ani!
Cu deosebit respect,
Elena SAHARNEAN,
Directoare interimară a I.P. ,,CTIF"