Administrația
Numele Prenumele Funcția Telefon E-mail
Coceban Vitalie Director 022 26 28 73 vitalie.coceban@ctif.gov.md
Jaloba Corneliu Director adjunct (domeniul dezvoltarea proiectelor) 022 82 20 00 corneliu.jaloba@ctif.gov.md
Saharnean Elena Director adjunct (domeniul infrastructură tehnică, mentenanță și suport) 022 82 20 00 elena.saharnean@ctif.gov.md
Muntean Vadim Director adjunct (domeniul prestarea serviciilor și produselor) 022 31 23 41 vadim.muntean@ctif.gov.md
Ghițman Alexandr Director adjunct (domeniul administrativ-organizatoric și suport managerial) 022 82 20 36 alexandr.ghitman@ctif.gov.md
Direcția managmentul resurselor umane
Numele Prenumele Funcția Telefon E-mail
Prodan Angela Șef al direcției 060 58 88 17 angela.prodan@ctif.gov.md
Serviciul de presă și comunicare
Zatușevschi Ana Șef al serviciului 067 15 30 00 ana.zatusevschi@ctif.gov.md
Direcția juridică
Numele Prenumele Funcția Telefon E-mail
Cogîlniceanu Vladimir Șef al direcției 068 068 689 vladimir.cogilniceanu@ctif.gov.md
Direcția economico-financiară
Numele Prenumele Funcția Telefon E-mail
Ursu Iurie Șef al direcției 067 14 14 22 iurie.ursu@ctif.gov.md
Direcția patrimoniu, logistică și achiziții
Numele Prenumele Funcția Telefon E-mail
Oală Andrei Șef al direcției 068 011 11 13 andrei.oala@ctif.gov.md
Secția managementul calității și suport managerial
Numele Prenumele Funcția Telefon E-mail
Fedișin Natalia Șef al secției 067 12 99 12 natalia.fedisin@ctif.gov.md
Secția managementul documentelor și secretariat
Numele Prenumele Funcția Telefon E-mail
Chirnițchi Victoria Șef al secției 022 26 28 73 victoria.chirnitchi@ctif.gov.md
Serviciul de instruire și dezvoltare profesională
Numele Prenumele Funcția Telefon E-mail
Nogai Natalia Șef al serviciului 022 82 20 32 natalia.nogai@ctif.gov.md
Serviciul securitate internă și regim
Numele Prenumele Funcția Telefon E-mail
       
Direcția asistență clienți
Numele Prenumele Funcția Telefon E-mail
Vîrlan Oleg Șef al direcției 022 82 22 22 oleg.virlan@ctif.gov.md
Direcția managmentul produselor
Numele Prenumele Funcția Telefon E-mail
Chirica Valeriu Șef al direcției 067 19 59 70 valeriu.chirica@ctif.gov.md
Direcția suport tehnic și reparații
Numele Prenumele Funcția Telefon E-mail
Balan Vladimir Șef al direcției 067 19 59 73 vladimir.balan@ctif.gov.md
Direcția marketing și promovare
Numele Prenumele Funcția Telefon E-mail
Leșan Nina Șef al direcției 022 82 20 22 nina.lesan@ctif.gov.md
Direcția servicii publice
Numele Prenumele Funcția Telefon E-mail
Petcu Iurie Șef al direcției 067 19 59 69 iurie.petcu@ctif.gov.md
Direcția servicii vamale conexe
Numele Prenumele Funcția Telefon E-mail
Tricolici Gheorghe Șef al direcției 060 64 70 04 gheorghe.tricolici@ctif.gov.md